Donovalská 1659/32, Praha 4 - Chodov, Tel.: 222 946 014, 775 553 559, klinika@veterinadonovalska.cz

Ordinační hodiny: PO-PÁ 8-20 hod, SO 9-12 hod, NE 16-19 hod

Po krátké pauze opět otevíráme naší štěněčí školku – Puppy Group.

 

Tato školka je pro všechny štěňátka a jejich majitele, kteří si chtějí v klidu osahat prostředí veteriny, vyzkoušet si, co všechno pejska při prohlídce čeká a dozvědět se, jak na to štěňátko co nejlépe připravit. Naším cílem je, aby k nám pejsci chodili s radostí, nebrzdili už od začátku ulice a nechali se bez zbytečného stresu prohlédnout.

 

Co všechno vás během Puppy Group čeká?

 

  • Ukážeme vám, jak zklidnit pejska v čekárně
  • Popíšeme si, co všechno se kontroluje při klinickém vyšetření
  • Ukážeme si, jak na to pejska nejlépe připravit
  • Dáme vám tipy, jak natrénovat stříhání drápků, čištění zubů, kapání do očí, abyste nemuseli s pejskem ,,bojovat“ ani doma
  • Pokud to situace dovolí, necháme štěňátka si spolu pohrát

 

Puppy Group probíhá vždy 4 po sobě následující týdny v ordinaci. Délka trvání lekce je 1 hodina. Skupinka je uzavřená pro 2-3 štěńátka a lekce na sebe navazují. Možné termíny jsou ve čtvrtek 18,30 – 19,30 nebo v neděli 19,00 – 20,00. Vždy bude záležet na domluvě konkrétní skupinky, který čas zvolíme. Přihlásit se mohou štěňátka po 2. očkování do 6 měsíců věku.

 

 

 

Cena Puppy Group je 990 Kč.

 

 

!POZOR! nejedná se o trénink poslušnosti a povelů, Puppy Group je zaměřená hlavně na získání pozitivních zkušeností na veterině a tipů, jak usnadnit pejskům veterinární ošetření.